Віртуальна Реальність Для Непосвячених: Коротко Про Головне

Напевно, вам вже доводилося чути, що одночасно кілька всесвітньо відомих компаній зайнялися розробкою окулярів віртуальної реальності. Першим у списку виявився Oculus Rift, слідом за ним йде розробка HTC, потім PlayStation і останнім фанатів вирішив порадувати Microsoft. Якщо ви вперше чуєте про подібні речі, то напевно не розумієте, для чого потрібні окуляри віртуальної реальності. У цій статті ми спробуємо відповісти на це та інші питання.

Що таке віртуальна реальність в окулярах?

насправді це інший спосіб занурення в цифровий світ. Якщо ви звикли, що під час гри необхідно постійно дивитися на монітор і здійснювати управління мишкою разом з клавіатурою, то окуляри віртуальної реальності позбавлять вас від цього. Вони просто надягають на голову і надають огляд виключно на гру. Рухи головою замінюють управління мишею.

На жаль, слабкою стороною такої технології, як і раніше, залишається слабка графіка. Тим не менш, віртуальна реальність здатна вразити з першого ж знайомства.

Варто чекати сучасні гаджети?

Якщо перенестися в початок 90-х, то можна побачити безліч окулярів віртуальної реальності від різних компаній. Але, на жаль, популярності вони так і не знайшли. Причина в слабких комп’ютерах на той момент, які не давали технологій розкритися. Що робить окуляри віртуальної реальності такими вимогливими до «заліза»?

насправді вся проблема полягає в бажанні розробника поліпшити зображення при мінімальній частоті, але цього досягти дуже складно. На поточний момент такими особливостями володіє тільки Oculus Rift, який видає зображення 2160х1200 при частоті 90 Гц, а це вдвічі потужніше, ніж при роздільній здатності 1080р. Так що чекати їх варто, але при цьому можна тільки сподіватися на прорив у цієї сфери, який зробить продукцію доступнішою.

Оптимізм вселяє той факт, що технології і правда розвиваються дуже швидко. Наприклад, вже зараз Google обіцяє дешевий бездротовий інтернет. А це багато коштує!

Додаткові можливості

Як ви вже зрозуміли основний спосіб застосування таких окулярів – це ігри. Але в чому сенс віртуальної реальності для тих, хто не грає? Все досить просто:

  • перегляд реалістичного відео;
  • використання сервісів для спілкування з друзями;
  • спортивні трансляції на новому рівні;
  • проектування;
  • використання на тренуваннях в армії.

Ви зможете придбати окуляри віртуальної реальності в середньому за $600. При цьому в будь-якому випадку доведеться обзавестися могутнім «залізом», яке вимагатиме ще мінімум $1000. Найдешевшим і найбільш продуктивним варіантом на даний момент вважається PlayStation VR, тому якщо потрібен такий гаджет, зверніть увагу на нього.

Діліться своєю думкою в коментарях, як віртуальна реальність вплине на наше життя надалі!

Сподобалася стаття? Тоді читайте про Літаючий Мотоцикл Або Ховербайк: Коли Вигадка Стає Правдою!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *