Вплив слів на воду

Вода займає близько 2/3 поверхні земної кулі. При цьому її можливості до сих пір не до кінця вивчені. Багато вчених дотримуються думки, що вона настільки унікальна, що здатна брати наші почуття і трансформувати їхні в особливий інформаційний код.

Вплив словами на кристали води не завжди однаковий. За певного впливу, в тому числі емоційному або негативному, молекули набувають різну структуру.

Вплив слів на воду

Вчені багатьох країн намагалися довести незвичайне вплив слів на воду. Наприклад, американський дослідник Перл Лаперла проводив експеримент із кровью. Він взяв її з пальця і ​​спостерігав за краплею під мікроскопом. Кров’яні тільця втратили електричний заряд, що говорить про наявність серйозних захворювань. Після цього пацієнт випивав структуровану рідина, та у нього знову брали кров на аналіз.

Досвід показав, клітини відновили електричний заряд і знову почали переносити кисень.

Ще один експеримент пов’язаний з думкою вчених, що більше число тяжких злочинів відбувається в тих регіонах, де населення багато лихословить. Дослідники довели негативний вплив мату на воду. Для цього використовували зерна пшениці, які обробили різними розчинами. Їх помістили в колби в залежності від того, які фрази вимовляли:

  • молитва;
  • побутова лайка;
  • мат з вираженою агресією.

Через кілька днів колби перевірили, і виявилось, що в першому випадку проросли практично всі зерна. У другій партії паростки дали трохи менше половини зерен, і в третій – тільки 15%. У колбах, де використовувалася рідина з агресивним матом, до того ж з’явилася цвіль.

В ході різних експериментів фахівці дійшли висновку, що добрі слова дужчий за злих. Структуру води досить сильно змінюють позитивні емоції людей.

Як музика впливає на воду

Ледве вплив фраз різної емоційної спрямованості було прийнято світовою спільнотою, як вчені приголомшили черговою новиною – музика теж впливає на рідину.

Фахівці експериментували з класичними творами. наприклад, після прослуховування “Лебединого озера” кристали утворили структури найкрасивіших форм, немов намагалися передати мелодійність музики. Під час звучання «Пір року» молекули брали різні обриси, в залежності від того, який час року передавав скрипковий концерт.

Одночасно з цим дослідним шляхом довели негативну дію рок-музики. Коли дослідники включали хеві-метал, кристали набували неправильну форму.

Деякі вчені вважають, що порядок будови молекул залежить від хвилі коливань електронів атомного ядра. Класична і рок-музика створюють різний магнітний резонанс, що впливає на обриси кристалів.

Саме тому при допомоги музичних добутків можна закласти у воду визначений інформаційний код, який буде нести позитивні емоції або, навпаки, негативні.

Дія молитви на воду

У релігіях різних народів існує традиція читати молитву перед їжею. Наши предки мали ніякої доказової бази і робили це інтуїтивно. Зате сьогодні досліди доводять, що молитва створює красиві ясні вібрації в кристалах води. Тому вкрай важливо сідати за стіл в хорошому настрої.

У літописах стародавнього Китаю існує легенда про пустельника, який позбавив країну від епідемії страшного захворювання. Чернець прочитав молитву, і хвороба відступила. Сучасні вчені вважає, що йому допомогла віра і позитивний настрой.

На сьогодні доведено, що справжня віра створює вібрацію любові і в деяких випадках допомагає вилікувати серйозні захворювання. Свята вода містить сильну стійку структуру та передає свій заряд іншим молекулам. Віро, зосереджена у молитві одну людину, може зарядити позитивною енергією не один літр рідини, а емоції групи людей можуть чинити чудеса.

Так, в історичні хроніках описаний випадок, коли з оговору заарештували ченця. Упродовж півтора місяців священнослужителю давали тільки шматок хліба і трохи зіпсованою води щодня. Однак монах не тільки не захворів, а й став здоровішим. Він розповів, що кожного разу вимовляв молитву, перед тим випити зіпсовану рідину.

Дослідження доктора Масару Емото

Найбільший внесок в результати досліджень вніс японський вчений Масару Емото. Він провів десятки дослідів, про які повідав світової громадськості. Книга Масару Емото «Енергія води» стала бестселером.

Найвідомішим його експериментом є досвід срисом. Вона помістив його в 3 різних банки і залив водою. Упродовж місяця він вимовляв різні слова.

  • У банку, якій вчений говорив «Спасибі», зерна забродили.
  • Для другої колби призначалася невтішна фраза «Ти – дурень». У ній рис почав чорніти.
  • Третю банку взагалі ігнорували, й рис загнив.

Цікаві факти пов’язані з макродослідженнях доктора Емото. Він фотографував кристали рідини, впливаючи на неї за допомогою різної інформації. На позитивно заряджені фрази молекули реагували добре. Кристали здобували форму квіткових бутонів. При слові «щастя» вони нагадували ограновані діаманти.

Під час негативного впливу молекули втрачали красиву форму та набували неправильніобриси. В ході дослідів з’ясувалося, що кристали утворюються лише у відповідь на позитивні емоції.

Не мало значення, якою мовою промовляли слова або фрази. Вода ніби розуміла все, що їй кажуть. Це переконало Масару Емото в те, що негативні емоції можуть заподіювати реальна шкода.

послідовники досліджень

Вчені ще довго намагалися спростувати результати робіт японця. Однак численні експерименти лише підтвердили те, в чому давно переконався Емото – жива вода розуміє слова і реагує на них, як будь живу істоту.

Під час одного досвіду розчин з однієї ємності ділили дві частини. Вплив за допомогою слів надавали тільки на одну колбу, після чого ставили її на віддалі від другої. Виявилося, що рідина з іншої ємності набувала ту ж структуру, що і в першій.

Схоже дослідження, але в набагато більших масштабах, провели в 2005 р Одну людину відправили у Москву, другого – до Південної Америки. Їх розділяли відстань в 15 тис. Км. Вчені так і не спромоглися пояснити, яким чином випробовувані змогли налаштуватися на одну хвилю. Однак прилади зафіксували однакові показники пульсу, дихання та мозкових процесів.

Неодноразово повторювали і відомий експеримент з рисом. Кожен раз той рис, до якого зверталися з позитивно зарядженими кажучи, давав сходи, а негативно спрямовані колби покривалися цвіллю.

Вчені сходяться на думці, що всі дії людини безпосередньо впливають і на нього, і на оточуючих, і на весь світ в цілому. Ми можемо не розуміти, як влаштований цей процес, проте досліди, проведені з рідиною, кажуть про те, що природа функціонує як єдиний організм.

Для нашої планети води є основою життя. Природно, що саме вона утворює інформаційні потоки, здатні зробити згубний чи позитивний вплив на все живе. Частіше використовуйте добрі слова і намагайтеся відчувати позитивні емоції. Тоді ви зможете відчути, як навколишній світ змінюється в кращу сторону.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *