Як часто потрібно мити обличчя з урахуванням типу шкіри?

Ви запитаєте, що може бути складного в вмиванні обличчя? Виявляється, що занадто часте або занадто рідкісне виконання даної процедури може призвести до пересихання, подразнення шкіри і акне. Тому так важливо знати свій тип шкіри і підібрати для неї відповідні процедури, а також встановити частоту миття обличчя.

Нормальна шкіра, є найбільш поширеним типом шкіри, і, хоча приносить нам мінімум проблем, варто подбати про її хорошому стані. Якщо ви володарка такої шкіри, очищайте обличчя двічі в день. Процедури по догляду за обличчям почніть вранці з холодної води і м’якого гелю, яким видаліть бруд і жир, які накопичилися під час сну. Потім, на сухе обличчя нанесіть зволожуючу косметику і макіяж. Увечері скористайтеся скрабом для обличчя і не забудьте про правильно зняття макіяжу з очей.

У разі догляду за сухою шкірою, занадто часте миття особи може додатково пересушувати шкіру, викликаючи її лущення. Вранці сполосніть обличчя холодною водою, без використання гелю для вмивання. Використовуйте тільки косметику для вашого типу шкіри – це принцип, яким слід керуватися при виборі крему для обличчя. Увечері ви можете використовувати м’яку косметику для очищення та зняття макіяжу з обличчя. Щоб видалити омертвілий епідерміс використовуйте скраби і знову змочіть шкіру для того, щоб уникнути відчуття стягнутості.

Чистота видно неозброєним оком

Більше уваги своїй шкірі повинні присвятити жінки з жирною шкірою. З-за жиру і бруду, які швидко збираються в розширених порах, така шкіра схильна до багатьох проблем. Обличчя слід мити, принаймні, два рази в день, за допомогою засобів, рекомендованих для цього типу шкіри. Вибираючи зволожуючу косметику і макіяж, зверніть увагу на їх склад і властивості, вибирайте ті, які не забруднюють пір. Якщо це можливо, крім вечірнього та ранкового туалету, витратьте час на умивання обличчя і після обіду. Перед тим як лягти спати очистіть обличчя гелем і нанесіть на шкіру тонер, який видаляє надлишок жиру. Протягом дня ви можете запобігти появі жирного блиску особи, використовуючи дитячі вологі серветки або вже згаданий тонер.

Особливої турботи потребує вугрова шкіра. Щоб правильно подбати про особу, спочатку виконайте наведені вище процедури з урахуванням вашого типу шкіри і не забудьте для витирання обличчя використовувати тільки м’які рушники, так як грубий матеріал дратує шкіру і стимулює акне. Використовуйте захисний крем для обличчя, призначений для шкіри з проблемами і, якщо це лікування не принесе результатів, візьміть противоугревой крем, накладіть його на проблемні ділянки і залиште на обличчі на всю ніч.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *