Як чистити рослинним маслом – екологічно чистий прибирання

Масла і масло, всупереч поширеній думці, зовсім не служать тільки для харчових цілей або для створення жирних плям. Ви можете спокійно використовувати для прибирання квартири. Рослинна або оливкова олія розчиняє бруд, зменшує подряпини і недоліки різних предметів, зволожує дерево. Як це можливо? Відповідь нижче.

Щоб позбавитися від фарби з рук, натріть забруднені місця маслом. Через деякий час вимийте руки. Фарба зникне.

Шкіряні черевики протріть вологою губкою, щоб позбутися від пилу. Потім нанесіть трохи рослинного масла на чисту, м’яку тканину і відполіруйте взуття. Вона буде сяяти як нова, а всі потертості зникнуть.

Щоб уникнути сухості плетених меблів, м’яко натріть її оливковою або соняшниковою олією і час від часу поліруйте її чистою ганчіркою. Ви можете спочатку злегка підігріти масло, щоб легше втирати його.

Предмети, виготовлені з нержавіючої сталі придбають дивовижне пишність якщо відполірувати їх м’якою тканиною, з невеликою кількістю рослинного масла.

Підготуйте поліроль для меблів власного виготовлення, змішавши два склянки оливкової або рослинного масла з соком одного лимона. Нанесіть крапельку на чисту м’яку тканину і протріть меблі. Завдяки цьому різні подряпини на меблях зникають, або, принаймні, стануть набагато менш помітні.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *