Як чистити вироби із замші самостійно

Замша є прекрасним матеріалом – теплим, приємним на дотик і багато людей його дуже цінують. Проблема виникає тоді, коли ми її запачкаем. Як правило, замшеві вироби, наприклад, одяг, можуть бути очищені тільки в пральнях. Це може бути утомливо, але безпечно і дає гарантію збереження матеріалу. Але, якщо вам все-таки потрібно очистити якесь пляма на замші самостійно, нижче ви знайдете підказку.

Речі, які вам потрібні: набір для чищення замші, паперові рушники, тканина, продукт для захисту шкіри, безбарвний оцет, щітка для замші.

Спочатку акуратно протріть забруднене місце чистим рушником. Сухі плями і забруднення можна спробувати видалити гумкою (найкраще для цього підходить той, що перебуває на олівці). На мокрі плями накладіть паперовий рушник і притисніть щоб воно ввібрало якомога більше вологи.

Ніколи не наносите ніяких препаратів для видалення плям на замшу, особливо якщо вам доведеться здавати річ у пральню. Плямовивідник, може порушити процес видалення забруднення в процесі хімчистки.

Зчистите залишки забруднювача спеціальною щіткою для замші. На зволожену тканину налийте трохи оцту і обережно протріть забруднене місце. Залиште все для природного висихання.

Пам’ятайте, що краще якщо чищенням замші будуть займатися професіонали. Це завжди самий безпечний вихід. Ви ніколи не можете передбачити, як поведе себе матеріал, якщо ви спробуєте самостійно його очистити.

Попередження: замша, що очищається, оцтом, може на певний час просочитися його запахом.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *