Як читати маркування на бірках одягу

Коли ви купуєте нову річ, то хочете користуватися їй як можна довше в незмінному стані. Щоб це так і було, ми повинні дотримуватися рекомендацій виробника щодо прання, сушіння і прасування, розміщені на тегах.

Як читати бирки на одязі

Можна прати в автоматичній пральній машині, при температурі не більше зазначеної. Звичайно, ви можете випрати одяг вручну.

Якщо під мискою стоїть тире, це означає, що тканина тонка і вимагає програми, призначеної тільки для таких тканин, наприклад, шовк. Дві рисочки означають спеціальну програму для вовни.

Рука над мискою повідомляє, що цей продукт повинен бути випраний тільки вручну.

 

Перекреслена чаша означає те, що цю річ не можна прати  вручну або в пральній машині. Чистка можлива лише в спеціалізованій пральні.

 

Цю тканину можна сушити в сушильних барабанних і сильно центрифугувати. Максимальна температура сушіння визначають точки: одна точка – найнижча температура, три – температура висока.

не Можна центрифугувати – одяг ви повинні розвісити вертикально і мокрою.

 

Цей одяг не можна розвішувати для сушіння, але можна розташувати по горизонталі, наприклад, на сушарку.

 

Це означає оптимальну температуру прасування одягу – одна точка – це найнижчий рівень (для делікатних тканин), два – середній, три – максимум (як правило, для бавовни і льону).

Це порада для хімчистки про те, які засоби використовувати для очищення цієї тканини. Якщо замість літери P розміщена буква F, рекомендується чистка бензином. Буква А, в свою чергу, допускає застосування стандартних засобів.

Для пралень слід віддавати в першу чергу вовняні півпальто і одяг зшитий з дуже м’яких тканин або з великою кількістю прикрас, таких, як блискітки або ювелірні вироби.

Ніколи не перевищуйте рекомендовану температуру прання і прасування – ви ризикуєте зруйнувати матеріал.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *