Як кажуть тварини: дізнайтеся і ви здивуєтеся!

Людина – створення соціальне. Поза колективу жити важко і мова – найкращий помічник для спілкування, взаємодії із собі подібними. Так само йде справа і з тваринами, адже їм, як і нам, необхідно передавати інформацію, повідомляти про небезпеку. Як кажуть тварини – достеменно не знає ніхто. Всі теорії зроблені на основі особистих спостережень, зауважень закономірностей і лише частково можуть претендувати на звання абсолютної істини. Але факт незаперечний – мова тварин існує, і зараз ми ознайомимо вас з нею!

Як розмовляють різні тварини: цікаві відомості

Головна складність у розумінні мови тварин полягає в тому, що немає універсальної мови для всіх їх видів. У цьому вони схожі з нами: британці говорять англійською, китайці на китайському, коти – на котячому. Навіть бджоли розмовляють на своєму. На те, щоб зрозуміти, як розмовляють тварини кожного з видів – кілька життів не вистачить. Але є спостереження за деякими з них, які проливають світло на те, як відбувається комунікація між тваринами:

1. Ви не повірите, але найдосконалішими в цьому плані виявилися саме бджоли. Вони передають різноманітну інформацію за допомогою танцю. Якщо бджола літає колами – вона зовсім не зійшла з розуму, просто вона повідомляє побратимам, що десь поблизу є їжа. Крутить черевцем – уточнення: страви далеко, приготуйте перекус.

2. Болтливыми виявилися ховрахи. Вони в основному свистять і сичать. Якщо свиснув ховрашок один раз – значить, в небі з’явилася загроза, якщо це серія свистків з шипінням – ворог наближається по землі. Дивитися, як кажуть тварини в разі небезпеки можна на цьому відео з YouTube:

А ще є хом’ячки і папужки, які також не дурні і здатні ділитися інформацією. При зусиллі і спостережливості, ви можете зрозуміти, чого хоче від вас домашній улюбленець. Такий досвід дозволить переконатися досконало системи мови тварин, досі незвіданою людьми! Поставте свої оцінки, не забувайте ділитися записом з друзями, а також обов’язково читайте, якого кота, собаку чи інша тварина завести при алергії!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *