Як місяць впливає на наше життя

Місяць, будучи таємничим об’єктом на нічному небі, завжди розбурхувала людську уяву. Її асоціювали з різними явищами: народження, самопочуття і здоров’я, сільській воєнними шляхами, злочинністю і навіть курсом валют та акцій.

Місяць не тільки впливає на воду в Землі, встановлюючи ритм припливів і відливів в океані, але впливає також на воду в людському організмі. А так як вона являє собою основний компонент людського організму, це не може залишитися без значення.

Під час повні і молодика в людському організмі утворюється більше серотоніну. Це призводить до стимуляції циркуляції крові і збільшення рівня електрики. Таким чином, було встановлено, що повний місяць призводить до збільшення народжуваності, що підтверджують статистичні дані про кількість народжень.

З впливом на кровообігу в повній мірі пов’язано і небажанням деяких пацієнтів звертатися в лікарню, і навіть відмова від лікарів хірургічного втручання (звичайно, крім несподіваних подій), так як ризик крововиливу може бути більше. У цей час частіше мають місце ускладнення, інфекції, кров повільніше згортається і одужання займе більше часу. Лікарські засоби приймаються в дні, коли Місяць убуває, працюють набагато ефективніше, ніж під час іншій його стадії.

Місяць може повідомити також, коли необхідно відвідати стоматолога. Коли Місяць убуває, косметичні процедури, такі як: встановлення пломб, мостів, екстракція зубів, набагато більш ефективні.

Зустріч з перукарем це ще більш складна задача… Якщо ми хочемо мати пишні і блискучі волосся, ми повинні обрізати їх у дні, коли Місяць знаходиться в знаку Лева або Діви. Безумовно, слід уникати підрізання волосся у дні Риб або Раку – тоді вони тонкі, ламкі і будуть випадати. Що цікаво, раніше перукарі в «несприятливі місячні дні» закривали свої салони, тому що ніхто не користувався їх послугами.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *