Як очистити ґрати газової духовки від липкого нальоту

Сучасні газові плити призначені для того, щоб співпрацювати з Вами в будь-якій площині, навіть, якщо мова йде про чистку. Ознайомтеся з наведеними нижче способами і виберіть той, який найбільше вам підходить.

Замочування решітки

Необхідні матеріали: ванна, старий рушник, рідина для миття посуду, гаряча вода, груба щітка, чиста ганчірка.

Зніміть решітку з газової плити. На дно ванни покладіть старе рушник і на нього грати. Рушник потрібно для того, щоб сітка не подряпала ванни. Заповніть ванну гарячою водою так, щоб вода покрила решітку. Додайте рідину для миття посуду. Вранці очистіть ґрати щіткою і протріть м’якою тканиною.

Аміак на допомогу

Необхідні матеріали: великий мішок для сміття, аміак, вода.

Покладіть грати в мішок для сміття. В мішок помістіть 0,5 л аміаку. Туго закрийте мішок гумкою, мотузкою або чим-небудь іншим. Винесіть мішок на ніч на балкон, гараж або куди-небудь ще, щоб пари аміаку не розходилися по дому. Вранці відкрийте пакет і вийміть решітку. Промийте її водою під тиском, найкраще з садового шланга.

Засіб для чищення решіток

Необхідні матеріали: старе рушник, засіб для чищення решітки, зубна щітка, вода.

Поставте грати на старе рушник і, бажано, в гаражі, в під’їзді, підвалі. Важливо, щоб це не відбувалося в будинку. Обробіть всю сітку засобом для чищення і залиште на ніч. Вранці очистіть ґрати старою зубною щіткою. Ретельно змийте водою, бажано з садового шланга.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *