Як очистити золоті коштовності до блиску

Золоті ювелірні вироби та інші золоті речі через деякий час втрачають свій блиск. Однак, існують прості способи, щоб повернути їм колишній, чудовий блиск.

Пам’ятайте, що ювелірні вироби із золота вимагають дбайливого поводження, особливо коштовності з камінням.

Покладіть золоті в теплу воду з харчовою содою і пластівцями мила. На літр води необхідно буде 5 г соди і 50 грам мила Краще виконувати чистку в банку, щоб потім було зручно її розкручувати і трясти близько 2 хвилин. Потім промийте ювелірні вироби із золота в проточній воді і протріть м’якою тканиною.

Позолочені ювелірні прикраси вимагають особливої уваги, так як золотий шар легко стирається. Протріть м’якою тканиною, змоченою у водному розчині лимонного соку і солі.

Якщо золото просто припадають пилом, промийте його водою з милом.

Якщо ви бачите на золоті червоний наліт, мило тут не допоможе – приготуйте соляний розчин (5 чайних ложок солі на 1 літр окропу) і змочіть в ньому золоті прикраси. В кінці очищення обов’язково вимийте водою з милом.

Замість соляного розчину ви можете використовувати звичайну горілку. «Замочіть» ювелірні вироби в склянці алкоголю і залиште на всю ніч. Горілку ви також можете замінити на колу.

Зелений наліт на золоті видаляється лимонною кислотою – просто занурте в неї предмет. Якщо наліт є незначним, досить лимонного соку.

Звичайно, ви можете також використовувати спеціальне засіб для очищення золота.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *