Як організувати подорож самому з допомогою сучасних технологій

Організувати поїздку самому – це не так складно, як здається на перший погляд. Не потрібно ніяких спеціальних знань: «розумні» технології допоможуть у будь-якій ситуації.

Завдання: вигідно купити квитки і забронювати готель.

Рішення: anywayanyday.com

Як не переплатити, організовуючи свою відпустку? Адже в різних агентствах ціни на авіаквитки відрізняються, і іноді дуже сильно. Наприклад, квиток на рейс авіакомпанії Germanwings за маршрутом Москва – Берлін на 1 вересня може коштувати близько 4 тис. рублів на одному сайті і близько 6,7 тис. рублів – на іншому. Це стосується і готелів – різниця у вартості одного й того ж номера може доходити на різних сайтах до 30-40%.

Щоб ви не платили більше, існує метапошуковик аnywayanyday.com – він аналізує всі можливі пропозиції від авіакомпаній і агентств, а також вартість номерів у готелях всього світу. Результатом стає список цін – від найнижчої до найвищої.

Завдання: не заморожувати гроші на карті

Рішення: кредитна карта «100 днів без відсотків»

Трапляється, що готелі або компанії, в яких можна орендувати авто, на час заморожують частину грошей на картці, яку ви підтверджуєте бронювання. Це означає, що кошти залишаються на рахунку, але вони тимчасово недоступні. Зрозуміло, пізніше блокування знімається. Але це дуже незручно, особливо якщо ви обмежені в коштах.

Використовуйте кредитну картку «100 днів без відсотків» – вона ідеально підійде для бронювання. Адже термін блокування грошей становить максимум 30 діб, а безвідсотковий термін використання коштів на картці – 100 днів. Таким чином, ви не платите відсотки, а головне, не заморозити гроші, які можна витратити на екскурсії та сувеніри. Дізнатися більше – на alfabank.ru/retail/creditcards/100days

Завдання: не спізнитися на літак

Рішення: MasterCard PayPass

Коли часу до вильоту все менше і менше і ви поспішаєте на «Аероекспрес», на рахунку кожна хвилина. Скористайтеся карткою MasterCard PayPass Альфа-Банку – і тоді вам не треба буде стояти в черзі в касу. Це карта безконтактної оплати. З нею не потрібно вводити код або розписуватися в чеку. В той момент, коли ви торкаєтеся MasterCard PayPass до терміналу, і відбувається оплата проїзду. Зручність та економія часу очевидна. Дізнатися більше – на mastercard.com/ru/consumer

Завдання: зібратися в дорогу і нічого не забути

Рішення: Pack Point

Перед відпусткою ми звикли складати довгі списки речей. Та все одно що-небудь завжди забуваємо. Щоб усе потрібне було з вами, створено мобільний додаток Pack Point, яке легко завантажити з play.google.com. Воно допоможе зібратися в дорогу навіть дуже розсіяним. Введіть інформацію, куди і коли ви їдете, і додаток підкаже, які речі взяти з собою: наприклад, звіриться з прогнозом погоди і запропонує взяти дощовик, у разі якщо намічаються опади. Список предметів у пам’яті Pack Point великий – від вітамінів до купальника і VPN-роутера.

Завдання: пошук потрібних вулиць і місць в незнайомому місті

Рішення: City Maps 2Go

Знайти потрібну вулицю або магазин в місті, де ви вперше, – завдання не з простих. Особливо якщо там, де ви знаходитесь, немає інтернету. У цьому випадку виручить City Maps 2Go – зручний додаток для Android і iOS, яке вже завантажили більше 10 млн мандрівників. City Maps 2Go пропонує приблизно 6 тис. карт різних міст офлайн – від алжирської столиці Ель-Джазаира до Лондона або Сіднея. Ви можете знайти не тільки вулицю, але потрібний об’єкт – ресторан, готель, музей, паркування.

Карти періодично оновлюються, так що інформація завжди актуальна. Тим, хто подорожує на машині за кордоном, можна порекомендувати GPS-навігатор TomTom Start 55 TM. Він дозволяє побачити складні пересічені маршрути в 3D і має цілком пристойним для цієї мети 5-дюймовим екраном. Придбати його можна на офіційному сайті за 159,99 фунта стерлінгів.

Завдання: знімати готівку за кордоном без комісії

Рішення: пакет послуг «Комфорт»

Зняття готівки за кордоном – процес, який викликає безліч запитань серед мандрівників. Адже комісія за зняття коштів в інших банкоматах за межами РФ, як правило, дуже висока. А в кінці відпустки – коли гроші закінчуються – часто виникає необхідність в готівці. Оформите пакет послуг «Комфорт» від Альфа-Банку: він дозволяє двічі без комісії знімати готівку в банкоматах сторонніх банків за кордоном. Дуже корисно, якщо вам терміново знадобляться гроші. Дізнатися більше – на alfabank.ru/retail/tariff_plans/comfort

Джерело: Журнал “Час жити” Свідоцтво про реєстрацію ПІ № ФС77-35231 від 17.02.2009 р. Засновник ВАТ «Альфа-Банк»

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *