Як підготувати стіни для роботи з шпалерами?

Навіть при використанні найкращого клею шпалери швидко відваляться від поверхні стіни, якщо попередньо не підготувати підставу.

Мінімум зусиль вимагає обклеювання стін шпалерами у нещодавно відремонтованому приміщенні (звичайно, гіпс повинен добре просохнути, принаймні, кілька тижнів). Гірше, коли на шпалери, ви вирішили клеїти під час генерального ремонту квартири.

Переконайтеся, що ви повинні зробили:

  • Обов’язково необхідно видалити старі шари шпалер, в іншому випадку всі нерівності, особливо потовщення на стику двох аркушів, будуть дуже помітні.
  • Якщо ви не впевнені достатньо міцна основа, зробіть простий тест. Прикріпіть до стіни шматок клейкої стрічки, і через деякий час отдерите її. Якщо вона відійде разом з шаром фарби, ви можете бути впевнені, що клей для шпалер не вбереться в основу. В такому випадку добре вимийте стіни водою з милом або покрийте спеціальним препаратом для лікування старих покриттів.
  • Отвори для дюбелів і невеликі пошкодження заповніть шпаклівкою. На більш великі тріщини ви можете наклеїти спеціальну плівку або смужку тканини з скловолокна.
  • У випадку тонких шпалер, на дрібні нерівності стін рекомендується наклеювати, не в якості грунту, старі газети.
  • Якщо на стіні видно плями цвілі, подумайте, що було їх причиною, і обов’язково видаліть їх за допомогою спеціального антигрибкового кошти.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *