Як підтягнути шию за допомогою операції і без неї? Методи підтяжки шиї

Тонка і тендітна шкіра шиї бере на собі перший удар від включеного процесу старіння. У статті описів великий перелік методів відновлення і підтримання її молодості.

 • Маски для підтяжки обличчя і шиї
 • Крем для підтяжки обличчя і шиї
 • вправи для підтяжки шиї
 • Відео: Гімнастичні вправи для підтяжки шиї
 • Як підтягнути шию за допомогою операції?
 • Підтяжка шиї нитками
 • Відео: Мезоніті
 • Ендоскопічна підтяжка шиї
 • Кругова підтяжка шиї та обличчя, ціна
 • Найоптимальніший спосіб підтяжки шиї
 • Як підтягнути шию за допомогою операції і без неї: поради та відгуки
 • Відео: Підтяжка шиї. Установка ендотінов ENDOTINE Ribbon
 • Невблаганний година бере своє, і обриси колишньої краси спотворюються. Хвороби, нездоровий спосіб життя, відсутність мінімальних фізичних навантажень, неправильне харчування і догляд, непрофесійні модифікації – Усе це веде до прискореної деградації, зношування тканин і органів людського тіла.

  Іноді прискорене старіння людини програмується Вже на момент зачаття. Різні генні поломки роблять всі спроби зупинити в’янення практично безрезультатними. Решта випадків піддаються посильної корекції, їх можна і потрібно розглядати в якості відмінною можливості для експонування підсумків вольової роботи над собою, відкритої демонстрації досягнень сучасної косметології та хірургії.

  Як підтягнути шию в домашніх умовах? Безопераційна підтяжка шиї

  Зміни гормонального статусу, стрес і ультрафіолетове вплив є найбільш нещадними факторами старіння шкіри. Смороду призводять до:

  • обмеження влагоудерживающей здатності дерми, її витончення, появи в’ялою зморшкуватою сітки
  • деградації сполучних волокон колагену і еластину, формуванню великих зморшок
  • появі областей гіперпігментації і загальному зміни кольору шкірних покривів
  • разнотіповим атрофії м’язів, что підтримують шкіру зсередини
  • руйнування сполучних фіброзних волокон і буквальному сповзання підшкірного жиру вниз відповідно до законів земного тяжіння
  • виникнення глибоких зморшок і птоз – видимих опущень тканин, обвисання

  Жоден з наведених вище ознак в’янення шию НЕ обходити стороною. Особливостями естетичного старіння шкіри шийної області можна назвати:

  • освіту ділянок інтенсивного скупчення жиру під нижньою щелепою, окреслення іншого підборіддя
  • поява тяжів – двох яскраво виражених складок шкіри, сформованих за звисає серединним краях плоскою підшкірної м’язи платізма, что розтягнулася і відчуває нерівномірний тонус
  • виникнення або значуще збільшення «кілець Венери» – довгих кільцеподібних зморшок, розташованих поперек шиї

  Як підтягнути шию в домашніх умовах? Використовувати контрастні обливання і кубики льоду. Робити самомасаж, что розподіляє підшкірний жир відносно рівномірно. Щодня повторювати комплекс фізичний вправ для поверхневих, середніх і глибоких м’язів шиї. Впливати на шкіру фабричними або ж самостійно приготованими масками, кремами, лосьйонами і сироватками. Смороду повинні:

  • інтенсивно зволожувати
  • мати яскраво виражені антиоксидантні властивості
  • утворювати на шкірі захисну плівку від згубних зовнішніх впливів і втрати вологи
  • мати максимально можливий набір вітамінів і мінералів в засвоювання шкірою формі

  Безопераційна підтяжка шиї допоможе тоді, коли самостійно займатися своєю зовнішністю немає ні сил, ні годині, при появі та прогресуванні необоротних ознак в’янення.

  Сьогодні практично всі ін’єкційні і апаратні процедури для ліфтингу шиї, пропоновані ринком косметологічних послуг, можуть з успіхом застосовуватися для омолодження людей у віці до 50-55 років. Люди, які втратили велику Вагу, НЕ береться до уваги, так як їх шкіра стандартно настільки розтягнута, что вимагає масованого хірургічного втручання.

  Малоінвазивні ін’єкційні методи підтяжки шиї

  Біоармірованіе, векторний ліфтинг, біоревіталізація або софтліфтінг – наповнення дерми і підшкірних просторів гелями на основі гіалуронової кислоти, вирівнювання і створення рельєфів шкіри. Препарати можуть вводитися як по сітці-схемою, так і в порядку перекриття глибоких зморшок, створення необхідних 3D-обсягів.

  Відео: Биоревитализация шиї

  Біореструктурізація – пожвавлення всіх шарів шкіри методом введення препаратів, які активізують синтез власної гіалуронової кислоти, а такоже білків еластину і колагену.

  мезоліфтінг або мезотерапія – процедура введення в середні і глибокі шари шкіри комплексу вітамінів, амінокислот, антиоксидантів, пептидів, і гіалуронової кислоти. Вправити має на увазі здійснення десятків або навіть сотень невпорядкованих мікропрокол під година шкірного сеансу.

  Відео: Пептидная мезотерапія шиї і декольте

  Біорепарація – метод поліпшення стану шкіри, что увібрав в собі кращі можливості биоревитализации і мезотерапії. Разом з хімічними компонентами під шкіру такоже потрапляють витяжки з натуральних трав.

  Біореволюмітрія або біореволюмінізація – сеанси омолодження, які передбачають формування результатів, властивих одночасно методам біореструктурізаціі і биоревитализации.

  Мезодіссолюція або липолитическая терапія, інтраліпотерпія – закачування в області відкладення підшкірного жиру ліполітичних препаратів на основі дезоксихолат натрію, что руйнує мембрани жирових клітин, і фосфатидилхоліну, что розщеплює і виводить жири через лімфу та дах.

  Плазмофіллінг і плазмоліфтінг – методи омолодження шиї введенням власної плазми крові, збагаченої фибрином, або з додаванням гіалуронової кислоти. Стимулюють оновлення фібробластів шкіри, активізацію їх функцій.

  Відео: Плазмоліфтінг обличчя і шиї

  Ботулоліфтінг або ботокс-ліфтинг – процедура, что передбачає уколи щодо безпечного нейротоксінового комплексу безпосередньо в платізма (плоску поверхневу м’яз шиї) для її розслаблення в осередках гіпертонусу і логічного згладжування звисаючих шкірних тяжів.

  мезоботокс або біомезоботокс – способи введення малих доз сильно розведеного ботулотоксину з гіалуроновою кислотою або без неї неглибоко в шкіру. Зберігають міміку, чудово розгладжують зморшки.

  Неінвазивні апаратні методи підтяжки шиї

  космеханіка, вакуумний або вакуумно-роликовий масаж, ендермологія LPG, ліфтмассаж – сеанси подібного роду можуть призначатися тільки щодо моложавий шкірі шиї . Хоча смороду і є надзвичайно ефективним засобом для розщеплення та утилізації підшкірного жиру, но в тієї ж самий година можуть і безконтрольно розтягувати ослаблену, шкіру, что в’я не.

  Мезопорація, Cytos-Jet- терапія – метод доставки в клітини поживних речовин за допомогою електропораторов трансдермального проникнення. Ці прилади дозволяють здійснювати цикл відкриття-закриття аквапорінов – іригаційних каналів клітин шкіри, НЕ порушуючи їх цілісності.

  Кріоліфтінг – процедура, миттєво стимулююча обмінні процеси в шкірі. Викликає поетапні ефекти: анальгетізірованія, вазоконстрикції (звуження судин), вазодилатації (розширення судин), посилення лімфотоку, поліпшення проникності капілярних стінок і кріодермофореза (глибокого проникнення обраного препарату).

  Кавітація або ультразвукова ліпосакція – сеанс низькочастотного хвильового впливу на підшкірну жирову клітковину, что приводити до негайних масових розривів клітин адипоцитів. Результати розпаду потрапляють в дах і лімфатичну систему, утилізуються у вигляді енергії або шлаків. Мембрани клітин тканин, что лежати близько, НЕ ушкоджуються.

  Ультразвуковий фонфорез – вплив на шкіру хвилями з частотою більше 16 кГЦ. Проникаючи на глибину в 5-6 см, смороду змушують оброблювані тканини вібрувати. Такий своєрідний масаж покращує проникність шкіри і підсилює мікроциркуляцію в ній.

  Ліфтинг електроструму – електротерапію для шиї пропонують в варіаціях:

  • гальванотерапія або гальванізація – пропускання через шкіру постійного електричного струму силою до 50 мА і напругою 30-80 в без присутності біологічно активних препаратів з метою прискорення обмінних процесів
  • іонофорез або іонна безін’єкційна мезотерапія – насичення шкіри в процесі гальванотерапії зарядженими іонами обраних поживних препаратів
  • миостимуляция або мікрострумова терапія, міоліфтинг – вплив коротких імпульсів змінного струму з частотою 30-150 Гц, что викликає робочу гіпертрофію волокон платізма
  • дарсонвалізація – обробка шкірних покривів вихровим змінним струмом з характеристиками 100-200 мА/110-400 кГЦ/20 кВ значно покращує трофіку (харчування) тканин.

  Малоінвазивні апаратні методи підтяжки шиї

  Дермароллеровая колаген-індукують терапія – пожвавлення шкірних покривів методом нанесення мікропошкодження. Найдрібніші голки апарату залишають на шкірі ледве видимі сліди проколів, які швидко гояться. У відповідь реакцією організму є екстрена вироблення великої кількості колагену.

  Лазерний ліфтинг для шиї может бути:

  • фракційним або неаблятівним фототермолизом, DOT-терапією – процедурою створення неглибоких конусоподібних термоповрежденій з метою провокації екстреного синтезу нового колагену
  • вибіркової лазерної абляцией – травматичним глибоким виправними відпрацьованих колагенових волокон шляхом нагрівання знаходиться в них води до 300 ° C, фізичним видаленням мікроучастков шкіри з наступним стягуванням областей пошкодження і розгладженням всієї оброблюваної зони

  RF-ліфтинг, радіохвильової або термоліфтінга, термаж – вплив, спрямований на дерму, у вигляді розігріваючого клітини радіочастотного випромінювання. Під його дією підтягуються наявні колагенові волокна і утворюються нові. Характеристики еластичності шкіри значно поліпшуються.

  Відео: RF-ліфтинг. Пружність шкіри в 35 років

  Фотоліфтінг – процедура, заснована на принципі селективного фототермоліза. Розумний апарат розподіляє клітини, які йому необхідно залишити цілісними, простимулювати або зруйнувати, згідно з принципом універсальної здатності тканин по- різному поглинати світло. Спрямований вплив тепла (перетвореного світла) на колагенові волокна дає видимий ефект підтяжки. Технологія SPL є новішою і безпечної в порівнянні з застарілої SPL.

  Elos-ліфтинг – терапія, яка передбачає одночасне застосування технологій радиоволнового і фотоліфтінга (лазерного впливу). Надає масоване вплив на показники еластичності шкіри шиї.

  Ультразвуковий SMAS-ліфтинг, альтеротерапія – метод буквального натягу поверхневої м’язово-апоневротіческой системи, что складається з фібробластний і жирових включень шкіри, обплетених волокнами колагену і еластину, а такоже з підшкірних м’язів (платізма). Сфокусовані в одній точці ультразвукові хвилі приводять до перегріву, коагуляції і негайного стягання білкових структур тканин на глибині до 5 мм. Клітини поза фокусом впливу (розташовані по ходу або близько) НЕ ушкоджуються.

  Ліфтинг біосумісними нитками, Нитяні армування – буквальне механічне стягування шкіри і підлеглих м’язів разнотіповимі розсмоктується і нерассасивающіміся струноподобнимі матеріалами. Тривалість ефекту – від півроку до декількох десятків років.

  Пілінги для підтяжки шиї

  Мета кардинальних заходів щодо порятунку від верхнього кулі шкіри полягає НЕ тільки в повному знищенні на деякий термін дрібних і середніх зморшок, гіперпігментацій, но такоже у значній активізації синтезу власного колагену.

  Пілінги механічного типу, что впливають на шкіру й достатньо агресивно:

  • брашінг або броссаж
  • кораловий, соляної, кавовий
  • мікродермбразія, алмазний
  • бодягою

  Пілінги апаратного типу, что носять як щадний, так і кардинально травмує характер:

  • лазерний, ультразвуковий
  • кріопіллінг, вакуумний
  • газорідинний, кисневий

  Глибокі, серединні і поверхневі пілінги хімічного типу:

  • Фітинова, гліколевий, феноловий
  • пірівіноградний, гіалуронової
  • ABR, азелаїнова
  • жовтий, ферментативний

  Маски для підтяжки обличчя і шиї

  Відразу зауважимо, что чарівних домашніх рецептів для позбавлення від явних проблем обвисання в шийної області просто НЕ існує. Однак поліпшити структуру шкірних покривів, прибрати з неї частково або повністю дрібну сіточку зморшок, яка виявляється особливо рано у любительок поніжитися на пекучому сонці, за допомогою запропонованих нижче масок очень навіть можна.

  рецепт № 1. Маска для підтяжки обличчя і шиї тонізуюча. Склад:

  • гречана мука
  • пюре із зелені кропу
  • кашка картоплі
  • вітамін A в ампулах
  • куряче яйці

  Рецепт № 2. Маска для підтяжки шиї та обличчя поживна. інгредієнти:

  • вівсяне борошно.
  • пюре шпинату
  • кашка банана
  • сік алое

  Рецепт № 3. Маска для підтяжки обличчя і шиї заспокійлива. Компоненти:

  • рисова мука
  • кашка з проросшей пшениці і болгарського перцю
  • молоко свіже (бажано козяче)
  • вітамін E в ампулах
  • яйце куряче

  Рецепт № 4. Маска для підтяжки шиї і особи увлажняющая. Складові:

  • мука з пшеничних висівок
  • кашка з зелені базиліка і м’якоті ананаса
  • розтертий помідор
  • оливкова масло

  Рецепт № 5. Маска для підтяжки особи і шиї антиоксидантная. Містить:

  • борошно перлову або пшеничну.
  • кашку з м’якоті апельсина і огірка
  • рожеву воду
  • масло з насіння жожоба (симмондсии китайської)

  Маски для підтяжки особи і шиї потрібно змішувати до отримання консистенції густий сметани і наносити на попередньо вимиту шкіру досить щільним шаром. Витримувати склади потрібно НЕ менш 1 години. Зручніше всього це буде робити на м’якому великому дивані, застеленому захисної пелюшкою. Кожен з п’яти запропонованих рецептів потрібно змивати невеликим кількістю хорошого дитячого мила. Суміші бажано накладати перед сном.

  Крем для підтяжки особи і шиї

  Компоненти кращих на сьогоднішній день кремових складів для ліфтингу шкіри можна, можливо умовно розділити на дев’ять груп:

  1. Антиоксиданти: ацетат токоферола, вітамін C, екстракт розмарину
  2. Сильні зволожувачі: гіалуронова кислота, сечовина, линолиевая кислота, албумин
  3. Зволожуючі і одночасно пом’якшувальні речовини: гліцин, лецитин, гліцерин, алантоин
  4. Відновники пружності: вітамін A, екстракт панама-дерева, пептиди, альфа-липолиевая кислота, екстракт ковбасного дерева, аргановое масло
  5. Складові з захисними властивостями: кинетин, ліпіди, вітамін E
  6. Поживні речовини, з’єднання і групи речовин: озокерит, масло солодкого мигдалю, екстракт алое, мінерали, кофермент Q10 (убихинон)
  7. Відновники клітин і структури шкіри: ретинолу ацетат, ретинолу пальмитат, екстракт зародків пшениці, екстракт моркви, бета-глюкан
  8. Універсальні наповнювачі: винна кислота, глутаминовая кислота, рідкий парафи, бджолиний віск, екстракт кокоса
  9. Спеціальні наповнювачі: екстракт камелии обеззараживает, ацетил-гексапептид-3 розслаблює м’язи, альфа- гидрокислота отшелушивает і одночасно пом’якшує

  Крем для підтяжки особи і шиї як моментального, так і пролонгованої дії можна, можливо безперешкодно придбати в будь-якому спеціалізованому магазині.

  Краса на кілька годин буває вкрай необхідної, і біохіміки знайшли таку відновлене. Заповнює великі і дрібні зморшки гель буквально вирівнює і витягує шкіру. Наявність в складі кремів гексапептидов, розслаблюючих м’язи, усуває візуальні проблеми напруженої платизмы.

  Вправи для підтяжки шиї

  Гімнастика допомагає людині залишатися завжди бадьорим і здоровим, зупиняє процес висихання і обветшания м’язів. Шия потребує в фізичних навантаженнях НЕ менше інших частин тіла.

  Вправа 1. Підійміть голову як можна, можливо вище. Повторіть рух щелепою вниз-вгору НЕ менш 30 раз. Тягніться нижній губою до кінчика носа. Застосовуйте максимальні зусилля, але робіть Усе повільно.

  Вправа 2. Тисніть руками, складеними в замок, на підборіддя знизу. Голову намагайтеся утримувати в незмінному положенні. Зі часом необхідно збільшувати тривалість такого протиборства.

  Вправа 3. Дотянитесь до плеча підборіддям. Повертайтеся поперемінно то на ліву сторону, то на праву. Ніж довше виконуються повороти, тим більше раз поспіль можна, можливо тягнуться до одному плечу.

  Вправа 4. Робіть головою кругові руху. Спочатку повільні, з невеликим кутом нахилу. Поступово, розігріваючи м’язи, збільшуйте нахил і швидкість оборотів. Тривалість такий розминки повинна складати НЕ менш 15 хвилин. І закінчувати її слід обов’язковим уповільненням ритму.

  Вправа 5. Вытягивйте губи трубочкою і в різних положення голови ретельно проговаривайте літери «а» , «і» , «и» , «у» , «і» .

  Вправа 6. Покладіть обидві руки, складені в ліктях собі на лоб. Натисніть на нього. Чиніть опір, НЕ отклоняйте голову назад. Тривалість протистояння поступово збільшуйте.

  Вправа 7. Нахиліть голову максимально вниз, упріться підборіддям в груди. Починайте натискати. Повторюйте по міру відновлена.

  Вправа 8. Нахиліть голову максимально назад, витягніть мова і намагайтеся дотягнутися їм до підборіддя. Повторюйте як проміжне вправа між іншими з представленого тут комплексу зарядки.

  Відео: Гімнастичні вправи для підтяжки шиї

  Селф-ліфтинг Камілли Волер в допомога. Її вправи для підтяжки шиї збігаються з кращими назначениями вітчизняних физиотерапевтов, пластичних хірургів і косметологів. Проте варто помітити, що результат посилених фізичних тренувань НЕ приходить відразу. Видимі поліпшення з’являються тільки на 10 тижні занять.

  Як підтягнути шию з допомогою операції?

  Необхідність хірургічних підтяжок шкіри і м’язів шийної області в естетичних цілях виникає досить часто. Птоз м’яких тканин в таких випадках коригується з допомогою одиночних або комплексних втручань різної ступеня тяжкості.

  Найбільш витребувані процедури:

  • ліпосакція — видалення скупчилися жирових відкладень методом відкритої вакуумної аспірації
  • цервикопластика — відшаровування шкіри від прилеглих тканин і видалення зайвих сегментів
  • платизмопластика — ушивання плоскою шийної м’язи платизмы, видалення жиру під ній

  Перший варіант має на увазі створення хірургічного розрізу в районі нижній щелепи. Другий — формування отворів як для отслаивания (за вухом, на підборідді), так і для безпосереднього ушивання. Третій — проникнення знову ж через природну складку підборіддя і заушную область.

  Види платизмопластики:

  • латеральна або бічна, при якої парні м’язи підтягуються по зовнішнім краях
  • медиальная або серединна, при якої зшиваються виступаючі внутрішні краю платизмы
  • комплексна, передбачає повну підтяжку м’язів, з можливим вилученням досить значних сегментів тканин, образовывающих птоз

  Як підтягнути шию з допомогою операції? Зверніться до досвідченому пластическому хірурга. Повідомте йому про всіх прецедентах, мають відношення до списку протипоказань. Ретельно дотримуйтесь подальшим рекомендаціям.

  Підтяжка шиї нитками

  Хірургічні шовні матеріали, використовувані в процесі всіх кардинальних інвазивних втручань, сьогодні дозволяють домагатися феноменальных успіхів і в лікувальної, і в профілактичної косметології.

  Ліфтинг биосовместимыми нитками або нитевое армування — який отримує Усе велику популярність метод повернення молодості шкірним покровам шиї.

  Матеріали, стягують і утримують тканини в певному положенні, розміщують НЕ тільки в дермі, але і в м’язово-апоневротическом шарі.

  Основні різновиди «вбудованих» ниток, застосовуваних в косметології сьогодні:

  1. Мезонити, ЗD-мезонити — рассасывающиеся структури з полидиоксанона, покритого полигликолиевой кислотою. Термін служби: 6-8 місяців.
  2. Нитки Aptos — рассасывающиеся струни з капролака і L-молочної кислоти або нерассасывающиеся (що вимагають заміни або видалення) з поліпропілену. Ефект зберігається від трьох місяців до двох років і до п’яти років відповідно.
  3. Нитки з полимолочной кислоти — продукт, провокуючий активне формування сітки з власних волокон по запропонованої косметологом структурі. Діють: до розсмоктування — від трьох до п’яти місяців, після — від двох до п’яти років.

  Тредлифтинг — підтяжка, створення міцного ЗD-каркаса биодеградируемыми мезонитями.

  Відео: Мезонити

  Рассасывающиеся нитки стандартно розпадаються на воду і вуглекислий газ. Бувають: лінійними, спіральними, з насечками, голчастими, плетеними. Встановлюються при допомоги найтонших голок-провідників або канюлей, відповідних до певної марці або типу, майже завжди з застосуванням анестезії.

  Раніше підтяжки вироблялися найтоншими золотими нитками, проте тепер цей метод омолодження практично ніде НЕ практикують.

  Фибролифтинг — Вступ біоматеріалу, обробленого фибробластами (клітинами-синтезаторами корисних білків і глюкозаминов) пацієнта.

  Підтяжка шиї нитками проводиться в кілька етапів:

  • шкіра обробляється антисептиком і размечается армирующий каркас
  • вкалываются речовини, забезпечують місцеву анестезію
  • вводяться безпосередньо нитки
  • армирующие струни підтягуються і закріплюються, обрізаються
  • шкіра повторно обробляється антисептиком, прискорюють загоєння препаратами

  Ендоскопічна підтяжка шиї

  Ендоскоп — прилад, дозволяє розглянути внутрішні структури тіла через невеликі розрізи. Його застосування знижує ймовірність захопити ускладнень в вигляді некрозу широко повреждаемых тканин, втрати чутливості або освіти НЕ естетичних рубців.

  Ендоскопічна підтяжка шиї передбачає такий набір процедур, етапів:

  • відділення передніх і задніх країв платизмы від оточуючих тканин
  • видалення під- і межплатизмальных жирових відкладень резекцію передніх черевець (venter anterior) двубрюшных м’язів
  • розсічення, роз’єднання шийної фасции вище під’язикової кістки
  • видалення поверхневої частки слинних залоз (поднижнечелюстных)
  • передню (з широкої отслойкой) і задню і платизмапластику
  • мобілізацію (розшарування) тканин по лінії нижній щелепи з фіксацією

  Ендоскоп представляє собою систему, що складається з зонда з потужним джерелом світла і камерою в мініатюрі, приладів запису що надходить відеосигналу і монітора.

  При проведенні ендоскопічних операцій по підтяжки шиї в як фіксаторів для закріплення тканин в новому положенні зазвичай використовуються:

  • эндотины — биоразлагаемые стрічки і пластини з зубцями-закрепителями
  • рассасывающиеся і нерассасывающиеся хірургічні шовні матеріали
  • косметологічні биосовместимые нитки для армирующего ліфтингу

  Кругова підтяжка шиї і особи, ціна

  Вартість кардинально омолаживающих процедур складається виходячи з факторів:

  • складності виконання і необхідної кваліфікації пластичного хірурга, косметолога
  • стану шкіри і що підлягають тканин, м’язів
  • історії попередніх хірургічних і косметологічних втручань
  • наявності протипоказань і суміжних ризиків
  • виду застосовуваної анестезії
  • розцінок на витратні матеріали

  Рейтинг самих дорогих оперативних втручань і процедур для поліпшення естетичних характеристик особи і шиї:

  • субпериостальная підтяжка особи з лифтингом глибоких м’язів
  • эндоскопический SMAS-ліфтинг
  • MACS-ліфтинг (операція короткого рубця)
  • операційний SMAS-ліфтинг
  • ультразвукової ліфтинг
  • фибролифтинг
  • биоармирование
  • ритидэктомия
  • RF-ліфтинг
  • тредлифтинг
  • плазмофиллинг

  Кругова підтяжка шиї і особи: ціна пластичної операції у іменитого хірурга на практиці виявляється досить високою. Уважно вибирайте людей, рукам яких збираєтеся довіритися.

  Самий оптимальний спосіб підтяжки шиї

  Кардинальний ліфтинг шийної області повинен включати в себе такий комплекс процедур:

  • апаратну або хімічну ліпосакцію
  • латеральну і медіальну платизмопластику
  • цервикопластику

  Який самий оптимальний спосіб підтяжки шиї без застосування скальпеля? Їх кілька, наприклад:

  • ультразвукової SMAS-ліфтинг
  • нитевое армування
  • ELOS-ліфтинг (результати бувають як вкрай вражаючими, так і багатими неприємними наслідками: необхідно обов’язкове попереднє тестування)

  Як підтягнути шию з допомогою операції і без неї: поради і відгуки

  • Лігатурний ліфтинг — одна з кращих процедур для профілактики провисання шкіри в шийної області. Ефекту вистачає на 3-5 років. Його можна, можливо повторювати кілька раз, сильно отсрочивая звернення до пластическому хірурга
  • Нещодавно пройшла першу процедуру диспорт-лифтига. НЕ скажу, що Усе зморшки взяли і розглядалися. Але великі і середні нерівності особи і шиї практично повністю зникли
  • Усе ці лазерні і термолифтинги — дуже небезпечна річ. Неправильна налаштування апарату може привести до отмиранию шкіри на значних ділянках. А якщо це ще і застаріле, але НЕ списане обладнання, що видається за інноваційне… У ніжною і ослабленою прив’яданням шкіри шиї можливостей захиститися від такого вбивчого випромінювання попросту НЕ буде
  • Кинезиологическое тейпирование допомагає виліковувати серйозні спортивні травми. Зараз його активно впроваджують і в сферу естетичної косметології. При правильному накладення термоактивных відрізів, згідно з лімфатичної циркуляцией, можна, можливо досягти дуже хороших результатів омолодження
  • Купила апарат для домашнього використання — систему омолодження шкіри Neva. Використовує технологію радиочастотного розігріву глибоких шарів шкіри. В порівняно з салонной процедурою, відчуття зовсім інші. Ефект, хоча і НЕ настільки значний, але є. Виробник ізраїльський. Можна, можливо користуватися

  Як підтягнути шию з допомогою операції і без неї: поради і відгуки по пропонованим ринком продуктам і послуг в Загалом-то позитивні. Дотримуючись непреложные правила пошуку і вибору відповідального фахівця, можна, можливо омолодитися щодо доступно і без яких-або негативних наслідків.

  Відео: Підтяжка шиї. Установка эндотинов ENDOTINE Ribbon

  Залиште свій коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *