Як поетапно намалювати плаття олівцем

Кожна дівчинка в дитинстві мріяла стати модельєром жіночого одягу, але, на жаль, мрії розбивалися, як тільки вона брала в руки олівець і починала малювати. Як виявлялося, відразу намалювати красиву сукню дуже складно. Але навчитися малювати навіть в дорослому віці-не проблема.

Що необхідно для того, щоб намалювати плаття?

Почати малювати плаття дуже просто. Для цього буде потрібно підготувати всі необхідні матеріали:

 • середньозернистими папір. Вона дуже приємна на дотик, і працювати з нею одне задоволення.
 • Олівці різного ступеня твердості. Обов’язково перевірте, щоб вони були добре наточени.
 • Якісний ластик. Не поскупилася на цей інструмент, ви ж не хочете, щоб він розмазував, а не стирав олівцеві лінії.
 • Тонка паличка, яка буде використовуватися для розтирання штрихів. В крайньому випадку можна скрутити невеликий конус зі звичайного паперу. Він допоможе розтирати штрихи дуже легко і швидко, домагаючись необхідного монотонного кольору.
 • Терпіння, бойовий настрій і відмінний настрій.

Як поетапно намалювати плаття

Малювати одяг, насправді, не дуже складне завдання. Все тому, що часто її можна намалювати з натури, детально розглянути, промацати кожну деталь. Намалювати ескіз сукні , коли його немає під рукою, набагато складніше. В такому випадку краще всього звернутися за допомогою до пошукових інтернет-систем. Знайти річ, яку хочете намалювати, і вивчити фотографії, бажано з різних ракурсів розглянувши потрібну модель.

Пам’ятайте, що будь-який предмет, будь то ліжко або одяг, тварина або ж різні явища, можна зобразити на листку паперу, використовуючи найпростіші геометричні фігури:

 • кола;
 • квадрати;
 • трикутники.

Вони допомагають створити необхідну форму, яку представить або побачить художник. Наприклад, ми бачимо один великий будинок, але художник розкладе його на велику кількість квадратиків і прямокутників. Так малювати багатоскладні предмети набагато простіше. Будь-який малюнок твориться поетапно.

 1. Перший етап полягає в створенні начерків. Намагайтеся їх робити невеликими штрихами. Якщо зробити надто товсті лінії, то прати їх буде дуже складно. Від цього може постраждати вид ескізу.
 2. Отже, приступаємо до основної роботи. Для початку необхідно розмітити аркуш паперу. Будь-який малюнок починається з цього кроку. Так ви зможете більш точно побачити, де найкраще позначити майбутній малюнок.
  Можна розділити лист на дві половини, а потім на ньому зобразити два абсолютно різних сукні. Або одне, але в різних ракурсах.
 3. Перш ніж намалювати модель сукні, слід намалювати каркас бажаної моделі. Він буде складатися з невеликої кількості тонких, ледве помітних ліній. Коли каркас вже буде на аркуші паперу, можна починати поетапне малювання задуманого наряду. Працюємо над деталями верхньої частини майбутнього ескізу. Далі слід промальовувати спідницю майбутньої сукні.
 4. Після того як всі основні контури наряду будуть готові, залишається зовсім небагато: акуратно витерти все вже непотрібні лінії, які допомагали нам малювати. І тут же починаємо працювати над самими маленькими декоративними елементами-квіточками, метеликами і ін.
 5. І останній етап. Його можна назвати і найяскравішим. Потрібно розфарбувати вийшло плаття. Тепер перед вами лежить готовий ескіз сукні.

Звичайно, тут представлена ??загальна схема, яка не деталізована. Адже кожен вид сукні малюється по-особливому. Новачки дуже часто бояться чистого аркуша. А даремно! Постарайтеся розслабитися, і ви помітите, як швидко і легко піде робота. А ви почнете отримувати від процесу справжнє задоволення.

Малювання сукні-відео

Малюємо весільну сукню

Намалювати весільну плаття не так складно, як здається на перший погляд. Найчастіше дівчата малюють сукні для себе або своїх близьких подруг. У такій ситуації вони точно знають, який фасон сукні слід опрацювати, які будуть його довжина і колір.

Малюємо весільну сукню поетапно:

 1. Для початку необхідно промальовувати основні контури жіночої фігури . Використовувати слід білосніжну папір і твердий олівець. Не тисніть сильно, щоб лінії були тонкими і ледве помітними, це допоможе у видаленні неточностей при подальшій роботі. Одержаний контур повинен нагадувати наречену, не варто опрацьовувати всі дрібні деталі. Вгорі, приблизно в центрі прорисуйте овал обличчя і плавні лінії, які будуть шиєю і плечима. Не забудьте про руки. Прорисуйте всі частини тіла схематично. Коли дійдете до ніг, то їх необхідно намалювати так, щоб між ними була невелика відстань. Неначе ваша модель коштує, розставивши ноги.
 2. Далі приймається рішення про те, якого фасону буде плаття. Сукня нареченої може бути коротке або довге, пишне чи ні. Основні стилі нарядів на весілля: кармен, бальна сукня, романтичне, пуританське, бароко і етно.
  Бальна пишну сукню складається зазвичай з двох частин. Верхня-більш щільна і приталена, лінії чіткі. А от нижня частина, що починається на талії, утворює пишну спідницю, яка має форму дзвони.
  Весільна сукня може мати прямий силует. Воно виглядає дуже ефектно. Сукня такого крою дуже щільно облягає фігуру, демонструючи кожен її вигин. До прямого фасону можна віднести і наряди в грецькому стилі. Це модні сукні, які робляться з легких тканин, талія в них завищена, а спідниця виготовлена ??з красивою струмує тканини. Свої назви такі сукні отримали через те, що були широко поширені в Древній Греції, однак користувалися вони великою популярністю і за часів наполеонівського правління.
 3. Після того як було визначено фасон майбутньої сукні, слід намалювати його контур. Тут намагайтеся також робити тонкі і малопомітні лінії. Прийнято вважати, що весільна сукня має в обов’язковому порядку мати велику довгою, але можна малювати його і в скороченому варіанті. Короткі красиві сукні-сучасна модна тенденція. Багато весільні сукні малюються без рукавів, але тут все залежить від художника. Можна замінити їх на елегантні рукавички. І найбільш складний момент-промальовувати декольте плаття. Тут варіантів безліч. Наприклад, це може бути овальний або квадратний виріз, плаття на тонких бретельках або без них. Сукня може бути з вирізом, проте його можна заховати під красивою гіпюрової тканиною.
  Малюючи дівчину в сукні для весілля, не забудьте приділити увагу її зачісці. Вона повинна відповідати стилю вбрання. Наприклад, якщо плаття з відкритим верхом, то волосся можна розпустити, а якщо з закритим-краще зібрати локони в красиву і елегантну гульку.
 4. Після малювання фасону слід приділити увагу дрібницям. Необхідно продумати можливі прикраси, які будуть присутні на весільному вбранні. Верхня частина сукні може бути прикрашена перлами або кристалами Сваровські. Прорисуйте їх олівцями середньої жорсткості.
  Половину наряду можуть покривати мережива, тут необхідно використовувати жорсткі олівці. Якщо малюється плаття принцеси, то слід продумати питання про те, як затемнити боки, щоб талія здавалася набагато тонше спідниці. Використовувати для цього можна буде м’який олівець і конус з паперу. Так можна красиво і акуратно розтушувати лінії начерку.
 5. Завершальний етап малюнка полягає в тому, що треба акуратно стерти всі допоміжні лінії і більш жирними зробити основні. Можна стерти лінії ніг і грудей, пом’якшити жіночий підборіддя. Лінії, які є прикрасами або основними межами сукні, слід виділити.

За таким же принципом можна малювати вечірні сукні.

Поетапний малюнок дівчини в сукні

Малювати дівчат в сукнях, які статичні на зображенні, не обов’язково. Можна відобразити даму, яка, наприклад, танцює запальний іспанський танець. Дівчинка в плаття може стояти в півоберта до художника, руки закинуті вгору за голову. Сама поза дуже цікава, і дівчина трохи зігнулася.

Отже, для початку слід тонкою лінією намітити підставу спідниці. Далі потрібно відміряти верхню частину спідниці і акуратно з’єднати дві частини тонкими лініями.

 1. Далі прорисовуємо хребет. Відміряємо місце, де буде голова танцівниці, і малюємо гарний овал обличчя, лінія підборіддя повинна бути плавною. Нижче голови, в схематичному вигляді-кола, так намалюйте бюст. Права рука повинна бути піднята вгору, а ліва-грайливо виглядати з-за голови. Маленькими кружечками прорисовуємо основні суглоби і кисті рук.
 2. Далі опрацьовуємо контури обличчя та волосся. Малюємо вигнуту лінію спини, прорисовуємо руки і тулуб. Не забуваємо про ногу. Ефектно виглядатиме акуратно виставлена ??вперед нога в елегантній туфельці.
 3. Обводимо основні контури м’яким олівцем.
 4. На спідниці додаємо кілька складок. Опрацьовуємо всі дрібні деталі наряду.
 5. Волосся перетворюємо в красивій зачісці, яку можна також прикрасити квіткою.
 6. Як бачимо, малюнок практично закінчений. Залишилися маленькі нюанси. Легкими штрихами надаємо обсяг фігурі. Для цього робимо штрихування туфель і внутрішніх складок спідниці. Зовнішні складки залишаємо світлими. Верхню частину тіла слід заштрихувати дрібними і ледь помітними розчерками.

Як намалювати дівчину в сукні-відео

Малюємо дівчат в нарядах XVIII століття

Намалювати плаття 18-го століття нескладно. Для початку слід знайти відповідний малюнок в інтернеті або в спеціальній літературі. Вивчити фасон і всілякі деталі.

В цей час на піку моди були жінки в сукнях, прикрашених рюшами і ліхтариками. Тканина була оксамитова, зі вставками з мережив і атласних стрічок. Такі вечірні сукні малювати довго.

Починати малюнок слід з опрацювання контурів фігури і наряду. Головне-правильно розрахувати пропорції. Зростання людини-це 7-8 його голів, інакше може вийти непропорційний малюнок.

 1. Малюємо волани на спідниці, не забуваємо про складки. Опрацьовуємо верх наряду, рукава повинні бути красивими і обов’язково-ліхтариками. Прикрасьте даму головним убором-маленької і акуратної або елегантною, з великими полями, капелюхом.
 2. Мода того часу диктувала дамам, що наряд повинен містити велику кількість деталей: оборок, складок, мережив. Художнику слід ретельно промальовувати всі ці елементи. Це займе багато часу і зажадає неабиякого терпіння.
 3. Додати об’єм малюнку допоможуть тіні. На самому початку визначте, де розташовується джерело освітлення. Тіні від дрібних деталей слід опрацювати відразу. Найтемніші фрагменти-під складками і воланами. Останні повинні бути добре освітлені. Промальовувати слід кожну складку на них.
 4. Гудзиків на нарядах того часу не було. Велика кількість мереживним вставок слід ретельно промальовувати, враховуючи їх структуру.
 5. Візьміть м’який олівець і обведіть основні лінії малюнка. Так він стане більш контрастним і виразним.
 6. Прорисуйте все дрібні риси обличчя, зачіски і капелюхи. Якщо малюєте літнє плаття, то в руки жінці можна вкласти віяло.

Малюємо ляльку Барбі

Намалювати Барбі в сукні можна двома способами. Різниця між ними полягає в тому, з якого саме фрагмента буде починатися малювання. У першому випадку-з голови, а в другому-з сукні. Перший варіант добре прописаний в матеріалі вище. Тепер же постараємося намалювати плаття Барбі знизу.

 1. Малюємо низ сукні , наприклад, пишну красиву спідницю. Але не опрацьовуємо деталі, а просто робимо ледве помітний начерк. Спідниця повинна бути полуовальной форми.
 2. Далі малюємо верх сукні. Тут слід відразу приділити уваги талії ляльки і промальовувати ще один фрагмент (верх сукні), але він повинен бути набагато менше первого.Следует промальовувати і силует ляльки. Спочатку прорисовуємо груди і шию.
 3. Далі виводимо овал обличчя і робимо начерк волосся.
 4. Малюємо руки, вони повинні стосуватися верхівки спідниці і бути трохи нижче лінії стегон.
 5. Прорисовуємо ноги, але не повністю, а тільки ту частину, яка визирає з-під сукні. Не забуваємо про взуття.
 6. Силует готовий, залишилося опрацювати дрібні деталі: прикраси і складки на платті.
 7. Можна шию прикрасити підвіскою, а руки-браслетами. Прорисовуємо особа ляльки і пальці на руках. Надаємо волоссю обсяг. І ось чудовий малюнок принцеси Барбі готовий.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *