Як позбутися від неприємного запаху домашніх тварин

Звичайно, Вам прекрасно знайомий цей специфічний запах, пов’язаний з наявністю домашньої тварини в будинку. Не має значення, чи Ви тримаєте собаку, кішку, хом’яка або, може бути, кролика, в будинку буде неприємно пахнути! На щастя, є прості способи, щоб по всій квартирі витав чудовий аромат, незважаючи на наявність вихованців!

Паста з соди і оцту

Кожен вихованець має місце в будинку. Найчастіше це кут в одній з кімнат, або просто клітина, або акваріум. Без сумніву, це головні джерела неприємного запаху у вашому домі. Саме тому їх необхідно чистити кілька разів на тиждень, так ретельно, як це тільки можливо.

Металеві і скляні поверхні краще всього чистити під проточною водою. Для цієї мети замість хімічних засобів використовуйте пасту, отриману з суміші харчової соди і оцту. У свою чергу, килим, де часто живе вихованець, необхідно не тільки ретельно очистити за допомогою такої пасти, але також пилососом.

Рідина для полоскання рота

Іноді буває так, що вихованець мочиться на килим або підлогу в будинку. Плями від сечі є джерелом найважчих для видалення запахів, який може суттєво зіпсувати повсякденне життя.

Ви можете самостійно приготувати вдома рідина, яка ефективно бореться з неприємним запахом сечі. Просто змішайте воду з рідиною для полоскання рота в пропорції 2:1 і використовуйте її на поверхні від який виходить неприємний запах сечі.

Засоби для знищення запаху тварин

Якщо у вас немає часу на приготування «натурального» засоби для боротьби з запахом тварин в будинку, то його можна купити готовим в магазині. Пам’ятайте, однак, що до його складу входять хімічні речовини, що негативно впливають на здоров’я. Використовуйте його у відповідності з рекомендаціями виробника і не забудьте про те, щоб змити залишки за допомогою великої кількості води.

А може Ви знаєте інші способи, як позбутися від неприємного запаху з квартири? Поділіться в коментарях!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *