Як правильно очистити дерев’яну дошку

У вас є на кухні дерев’яна обробна дошка, але ви не знаєте, як її добре почистити, щоб безпечно готувати на ній їжу для себе і своїх близьких? Читайте статтю і дізнатися, як чистити дерев’яні дошки!

Що Вам потрібно: лимон, харчова сода, перекис водню, рідина для миття посуду, кухня.

Можна сказати, що дерев’яні дошки поступово відходять у минуле. На їх місце приходять все нові і нові, і вже не тільки пластикові і скляні, але і силіконові обробні дошки. Деякі з нас, проте, як і раніше з задоволенням використовують старі і надійні дерев’яні дошки.

Така дошка поглинає запахи набагато краще, ніж, наприклад, пластикова. Тому ми повинні особливим чином дбати про її чистоту, зокрема, при готуванні сирого м’яса та риби.

чищення дерев’яної дошки, іноді достатньо звичайної губки, трохи гарячої води і звичайний рідина для миття посуду. Однак, якщо на дошці ми готуємо сире м’ясо, варто ретельніше піклуватися про її дезінфекції. Замість губки для миття посуду ми можемо використовувати половинки лимона. Лимон відмінно отчищает дошку, вбиває неприємні запахи, а також видаляє пігментні плями.

Також в боротьбі з неприємним запахом може допомогти оцет. Запах запахом, але основне завдання – позбутися від головних «зловмисників», тобто бактерій. Як це зробити? Краще всього приготувати розчин соди. Чайна ложка соди на підлогу літра гарячої води. Таку суміш разбрызгиваем по дошці, після чого моєму стандартним способом. Замість соди ви також можете використовувати перекис водню у водному розчині.

Ефективний метод боротьби з бактеріями – мікрохвильова піч. Дошку слід гріти на максимальній потужності протягом короткого часу. Цю операцію необхідно робити дуже обережно. Ні в якому разі не змочуйте дерев’яну дошку, так як вона швидко поглинає воду, а при нагріванні вода може її розірвати.

Варто розглянути можливість покупки бамбуковій дошки. Вона набагато краще популярної звичайної дерев’яної дошки і набагато більш стійка до «атак» ножа.

Незалежно від типу дошки, ми завжди повинні пам’ятати про відповідної дезінфекції, щоб уникнути проблем зі шлунком і можливого отруєння.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *