Як слід правильно косити газон?

Косіння газону здається досить простим завданням. Однак є кілька правил, яких варто дотримуватися при турботі про траві.

Як часто косити газон?

Більшість з нас косить траву на око, коли вона стає занадто високою. Дійсно, треба стригти газон, по-перше, систематично, а по-друге, досить часто, щоб трава не встигла досягти 6-8 см у висоту. Загалом, треба стригти газон раз, один чи два рази на тиждень.

Якої висоти має бути трава на газоні?

Оптимальна висота трави на газоні – це 6-8 див. Перший скіс після зими добре виконати, коли трава досягне висоти близько 10 см, її слід обрізати приблизно в два рази до 5 см. При наступному скосі, ми можемо обрізати траву ще більше до 3 див.

Те, якої висоти буде трава на газоні, насамперед, залежить від власника і параметрів косарки. Слід, однак, пам’ятати, що якщо ми косимо траву, залишаючи її довгою, ми повинні частіше косити газон.

Коли потрібно косити газон?

Косити газон необхідно регулярно і протягом усього періоду росту трави в літній період. Останній скіс треба робити не пізніше середини вересня. Це дозволить зберегти траві достатню кількість поживних речовин, щоб вона пережила зиму. Під час останнього скосу перед зимою ми повинні пам’ятати, щоб не обрізати її дуже коротко. Оптимальна висота – 4 див.

Те, як буде виглядати наш газон в значній мірі залежить від того, як ми будемо про нього піклуватися і як часто ми будемо його обрізати. Краще підрізати траву частіше, залишаючи її довшою, ніж обрізати рідше і коротше.

Якщо трапляється спекотне літо, а трава буде досить суха – тоді слід обрізати її рідше, залишаючи стебла на кілька сантиметрів довше, ніж зазвичай.

Кожен, тільки що скошений газон слід рясно поливати, тому що в цей момент він більш вразливий до висихання.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *