Як за лічені хвилини навести порядок у своїй пошті GMAIL

Вам знайома ситуація: довго чекаєш важливий лист, а потім воно губиться серед інших ваших вхідних послань, таких як рекламна розсилка, спам? Тоді вам обов’язково знадобляться знання, як навести порядок у своїй електронній пошті швидко і ефективно. Читайте статтю далі, і ви дізнаєтеся, які програми-помічники допоможуть вам у розборі електронної пошти.

Чому важливо усунути хаос

Ви активний користувач соціальних мереж? Робите покупки в інтернет-магазинах? А також підписані на величезну кількість розсилок? Тоді у вашому електронному ящику, напевно, твориться справжній хаос. І саме тому буває часом дуже важко знайти потрібну послання.

Звичайно ж, сортувати повідомлення можна вручну. Однак погодьтеся, якщо ви отримуєте десятки листів в день, то сортування вручну буде займати чимало часу. Але систематизувати пошту вкрай важливо, так як від цього залежить ефективність вашої роботи.

Використовуй Sortd і все буде в порядку

Все більшу популярність серед користувачів Gmail завойовує утиліта Sortd, яка допомагає якісно налаштувати роботу вашого електронного ящика. Sortd – це сучасний багатофункціональний менеджер завдань, який легко можна завантажити з інтернету.

Як тільки ви скачаєте зазначений додаток, ви помітите, що інтерфейс вашої електронної пошти відразу змінитися. Утиліта працює в 2-х режимах: в якості панелі, яка висвічується при роботі з Gmail, а також може повністю замінити собою Gmail. Саме надбудова Sortd дозволяє сортувати листи за декількома списками. Спочатку в програмі існують такі списки:
— List 1;
— List 2;
— Follow Up;
— To-Do.

Однак, ви з легкістю можете додати нові необхідні списки або видалити зайві. Сортування листів проводиться елементарним перетягуванням повідомлень за створеним папок. Такий розподіл допоможе вам надалі швидко і легко знаходити потрібну кореспонденцію.

http://www.sortd.com/

Більш детально познайомитися з корисною програмою Sortd вам допоможе нижче представлений відео.

Використовуйте можливості сучасних програм і правильно організовуйте свою роботу. Сподіваємося, наші поради допоможуть вам легко навести порядок у електронному ящику. Обов’язково поділіться статтею зі своїми друзями ??

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *