Як захистити будинок від злодіїв: керівництво по облаштуванню надійного забору

Гарний паркан – це ще одна перешкода для злодія, який може доставити йому багато проблем з вторгненням на територію ділянки. Легкопреодолимый паркан, навпаки, може закликати порушника до подальшого проникнення, тому паркан варто спроектувати таким чином, щоб він не мав слабких місць у захисті власності.

Висота огорожі

Насамперед, паркан має бути достатньо високим, щоб злодій не міг без проблем перейти його, при цьому висоту слід відраховувати від самого високого місця, де можна вільно поставити ногу.

Будівництво огорожі висотою 1,80 м, але з полицею, розташованої в середині (тобто, наприклад, у разі огорож, які до середини викладені цеглою, а вище закріплені металеві або дерев’яні прогони), не є хорошим рішенням – злодієві досить буде подолати перешкоду висотою менше метра.

Будівництво огорожі

Плануючи паркан, слід також звернути увагу, щоб розташування його елементів не утворювало б сходів. Крім того, окремі елементи огорожі повинні бути з’єднані так, щоб запобігти їх демонтаж. Добре, якщо вони будуть, наприклад, зварні.

Щоб перешкодити зловмиснику перелізти через паркан, його верхню частину можна «прикрасити» важкими елементами, наприклад, або металевими рейками. Добре також, якщо паркан праворуч або ліворуч від воріт буде наскрізною, тобто «прозорий».

Хоча суцільний забезпечує більшу інтимність жителям, але за цим парканом злодій буде невидимий. Жоден елемент огорожі також не повинен сприяти зловмиснику у спостереженні за будинком або атаки домовласника, підходить до хвіртки.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *