Як зменшити сухість шкіри після літа?

Надмірне перебування на сонці призводить до того, що, після повернення з відпустки, шкіра стає дуже сухою і сильно лущиться. Це важливий момент, на який слід звернути особливу увагу. Дізнайтеся, як повернути шкірі вологу після літа.

Зволоження шкіри: купання в морській солі

Додавання невеликої пакетика ароматною морської солі для ванн зробить купання дуже приємним і розслаблюючим. Більш того, компоненти, що містяться в солі, оптимізують регенераційні процеси і сприяють виведенню токсинів з організму.

Додайте у ванну, наповнену теплою водою, 2–3 ложки морської солі, щоб насолодитися її прекрасними властивостями, незвичайним і чуттєвим ароматом.

Пілінг всього тіла для зволоження шкіри

За допомогою пілінгу Ви позбудетеся від видимих на поверхні шкіри білих лусочок, тобто відмерлих клітин епідермісу. Для тіла підійде грубозернистий скраб, за допомогою якого ви можете себе акуратно помасажувати.

Зверніть увагу на те, щоб пілінг містив у складі ефірні масла, які додадуть шкірі незвичайну шовковистість.

Оздоровчі бальзами для шкіри

Після відпустки ваша шкіра потребує особливого і регулярного застосування відновлюють бальзамів. Зверніть увагу на те, щоб в їх складі був ретинол або вітамін А. Завдяки цим компонентам процес оновлення клітин шкіри піде надто швидко.

Лосьйон для тіла наносити на поверхню шкіри кожен день ввечері. По мірі можливості, ви можете робити це вранці.

Може ви знаєте інші способи зменшення сухості шкіри? Поділіться своїм успіхом в коментарях!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *