Як зробити скрін на ноутбуці і комп’ютері: 5 найпростіших варіантів

Часто бувають випадки, що потрібно зберегти не тільки зображення з інтернету, але і всю сторінку. Так вам не обійтися без скріншотів. Про те, як зробити скрін на ноутбуці швидко і різними способами читайте далі!

Спосіб 1. Стандартні інструменти

Якщо у вас встановлений Windows, то нескладно зробити скрін екрану на ноутбуці, використовуючи стандартні, вбудовані інструменти. Найчастіше вам достатньо натиснути один раз кнопку «Print Screen», яка зазвичай розташована вгорі клавіатури. На ноутбуках найчастіше аналогічна кнопка має ще й іншу поєднану функцію, тому спрацьовує вона в поєднанні з клавішею «Fn».

Після цього зображення потрапляє в буфер, а далі ви його можете вставити в текстовий файл або графічний редактор.

Спосіб 2. Floomby

Вас цікавить, не як зробити скріншот на комп’ютері, а як зберегти лише певний фрагмент сторінки? Тоді зверніть увагу на утиліту Floomby. Для повноцінного користування програмою та можливості зберігати зображення на сервері утиліти вам доведеться пройти безкоштовну реєстрацію.

Спеціальною кнопкою «Фрагмент» у програмі ви легко зможете викликати рамку захоплення і вибрати потрібну область на екрані.

Спосіб 3. Програма Clip2net

Хочете знати, як зробити скріншот картинки на комп’ютері легко і просто? Тоді радимо вам скористатися доступною програмою з софтових сайтів, яка допоможе вам не тільки зафіксувати зображення, а й легко його відредагувати, переслати.
Для початку вам потрібно завантажити і встановити Clip2net, що можна зробити безкоштовно і без реєстрації.

Спосіб 4. Hot Key Screenshot

Дуже просте додаток, що допоможе зробити скрін ВК та інших сторінок. Програму легко скачати з інтернету. Перед початком роботи вам потрібно буде тільки вибрати гарячу клавішу і встановити бажану якість зображення. Важливо відзначити, що скріншоти через це додаток зберігаються тільки у форматі .jpg.

Спосіб 5. За допомогою програми DropBox

Далеко не кожен користувач знає, як зробити скрін на ноутбуці Windows 10? Якщо у вас встановлена програма DropBox, то така операція для вас – не проблема. Відкриваєте зазначену утиліту, заходьте в меню налаштувань, вибираєте «Параметри», заходьте у вкладку «Імпорт» і ставите позначку біля пункту «Діліться скріншотами з допомогою DropBox».

Щоб зробити скрін, і він потрапив у DropBox, достатньо натиснути комбінацію Сtrl+PrtSc.

Як зробити скрін на ноутбуці, відео з Youtube допоможе швидко розібратися:

Тепер ви знаєте, як зробити скрін на ноутбук Асус або на будь-якому іншому комп’ютері. Не забудьте поділитися статтею зі своїми друзями, а також читайте нашу статтю, як поставити смайлик в Твіттері.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *