Яка взуття буде в моді восени 2014 року

Модна осіннє взуття нинішнього року – це в першу чергу комфортне взуття. Навіть високий каблук роблять потовщеним і надійним. Відразу відзначимо, що всю перераховану взуття сле дме носити на босу ногу – або з прозорими гольфами.

Завжди актуальні мокасини, практична взуття на низькій підошві з язичком, винахід американських індіанців, можна надягати з усім, крім ділового та спортивного костюма. А ось лофери – черевики без шнурівки, що відрізняються від мокасин наявністю нехай низького і широкого, але каблука, – цілком доречно будуть виглядати і на діловій зустрічі. Слиперы – гібрид лоферов і балеток – витончена і зручна взуття на плоскій підошві, яку доречно надіти і на прогулянку, і на вечірку: жарко не буде. Носити їх можна з тим же, що і балетки, особливо гарні вони з укороченими брюками і вузькими джинсами.

Броги – універсальна літнє взуття з перфорацією, яка буквально дихає завдяки дырочкам на миску. Їх не варто надягати з діловим костюмом і з підкреслено спортивним одягом.

Шнурівка на шкіряного взуття – ознака ділового стилю, але не тільки. Взуття з закритою шнурівкою носить назву оксфорди, з відкритою – дербі. Оксфорди більш формальні, а ось дербі можна носити з джинсами, і з костюмом. Самий яскравий тренд останнього року – еспадрільї, традиційні матерчаті іспанські туфлі на плоскій підошві. Еспадрільї відмінно виглядають з сарафанами, закатаними лляними джинсами, шортами і легкими джинсами.

«На десерт» для шанувальників спортивного стилю ми залишили снікерси – звичні всім кросівки з гумовою підошвою, плоскою або у вигляді платформи. Снікерси гарні і зі спортивними штанами, і з бриджами, і з сарафанами – вони поєднуються з усім, окрім вечірньої і ділового одягу.

Джерело: Журнал “Час жити” Свідоцтво про реєстрацію ПІ № ФС77-35231 від 17.02.2009 р. Засновник ВАТ «Альфа-Банк»

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *