Змова на воду, для схуднення

Магічні змови застосовують для різноманітних життєвих ситуацій, особливо якщо необхідно щось виправити в області краси та здоров’я. Більшість людей, особливо жінок мріють про струнку фігуру, застосовуючи найрізноманітніші способи для скидання зайвої ваги. Чи не марним в даній обстановці застосовувати і змова на воду для схуднення.

Змова на воду – легкий і досить нешкідливий метод, щоб скинути пару зайвих кілограм. Видів цього магічного впливу в наш час багато, і будь-яка людина, що жадає скинути вагу, може підібрати для себе відповідний обряд. Але потрібно запам’ятати, що навіть наймогутніший змову на схуднення буде безрезультатний, якщо людина свідомо стане протидіяти процесу схуднення і не буде прикладати практично ніяких зусиль.

Скидання зайвої ваги – це старанний працю. За словами, тих, хто худнув, змови тільки допомагають прискорити і посилити цей процес. Жоден ритуал не приведе до необхідного результату, якщо людина, буде цілий день валятися на ліжку і байдикувати.

Як працює змова на схуднення

Заздалегідь, необхідно відзначити, що змова на схуднення може принести вам користь в разі, якщо ви станете його використовувати в сукупності з іншими способами вирішення проблеми: правильним харчуванням, раціональними фізіологічними навантаженнями і масажем.

Змова є зумовлену програму, яку ви задаєте власному розуму, і з його допомогою – організму. Традиційно в змовах союзниками для скидання зайвої ваги є три стихії: вода, земля, місяць.

Найчастіше змови на схуднення відбуваються на воду. Духовний вплив на воду може перетворювати її будова. Величезною потужністю володіє виражене словами міркування – змова. Перетворена за допомогою змови вода певним чином впливає на організм, що складається з води на 80%.

Змова на схуднення перетворює воду таким чином, що вона швидко переробляється клітинами, сприяє збільшенню швидкості внутрішньоклітинних процесів і швидкого виходу продуктів обміну.

Зрозуміло, вірування в результативність змов збільшує їх вплив.

Коли можна застосовувати таку змову на схуднення

  1. Змова на схуднення необхідно зачитувати на талу воду. Змови на цю воду мають величезну силу. Воду можна заморозити в склянці, і в ньому її розморозити. Розморожувати воду краще при місячному світлі.
  2. Готувати воду необхідно в день, спадною місяця. Виконуючи цю дію, ви отримуєте допомогу від місяця. Дієту, якщо вона короткочасна, теж краще проводити, коли місяць убуває.
  3. Щоб змови на схуднення впливали ще більше необхідно сприймати слова, написані в змові. Коли людина усвідомлює сенс всіх слів в змові, то ефект буде ще сильніше.
  4. Необхідно відзначити, що змова на схуднення робить сильний вплив, якщо людина має високу психологічної силою. Якщо ви вважаєте, що в даний період життя не володієте такою силою, то допомогти вам здійснити змову може фахівець з ворожіння. Багато хто говорить, що подібний варіант виконання змови теж результативний.

Як правильно читати змову

Потрібно неодмінно дотримуватися певних мінімальних правил:

  • вірити в могутність читаються молитви;
  • молитви вимовляти при духовному балансі, спокійно і тихо;
  • потрібно заговорювати воду на порожній шлунок;
  • не рекомендується відволікатися в момент виконання дій;
  • читати змови на воду потрібно під час спадання місяця;
  • заборонено розповідати іншим людям, що для отримання стрункої комплекції читалися молитви і виконувалися ритуали.

Змова на убуваючу місяць і шматочок сала

Для виконання цієї магічної практики, для скидання зайвої ваги, потрібно шматочок свинячого сала. Послідовність виконання практики наступна, чекаємо убуваючу місяць, беремо в руки заздалегідь приготовлений шматок сала. Виходимо на балкон або у двір для того що б світло місяця повністю висвітлити тіло.

Для поліпшення результату, при гарній погоді, можна зняти одяг, залишивши лише вільну нічну сорочку. Спочатку шматок сала необхідно показати місяці, а потім прочитати магічні слова. Після прочитання слів киньте використане сало на землю, що б його знайшло і з’їло яке-небудь тварина.

На цьому ритуал, на убуваючу місяць закінчений, можна йти відпочивати. Після ритуалу весь вечір ні з ким не можна розмовляти. На ранок скидання зайвої ваги буде проходити швидше.

Змова на лебедине перо

Щоб виконати наступний магічний ритуал для скидання зайвої ваги необхідно лебедине перо. Виконувати обряд бажано в день, убування місяця. Люди розповідають, що даний ритуал діє відмінно, якщо до проведення цілком прийняти власне тіло.

Крім пера потрібно церковна свічка. Сидіть в кімнаті на самоті і відключіть всі електричні прилади для здійснення ритуалу. Виженіть домашніх тварин, щоб не псували енергетику в кімнаті. Сядьте на підлогу. Підпаліть свічку. Пару хвилин дивіться на вогонь свічки – це допомагає переключити розум в режим невеликого трансу. Коли відчуєте, що думки вщухли, то можна починати виконання ритуалу.

Візьміть в руки пір’їнка і приступайте їм водити по проблематичним ділянках тіла. Краще, щоб при цьому ви були повністю роздягнені. Дотик до тіла пера буде виробляти приємний дотиковий ефект. Основне завдання – отримання задоволення від цих тілесних відчуттів. Коли ви зрозумієте, що посміхаєтеся від цих дотиків, то приступайте зачитувати змову на скидання зайвої ваги.

Потім проводите по тілу пір’їнкою до того часу, поки в очах не з’явиться чіткий образ тіла, яке ви хочете після скидання ваги. Вельми важливо відчути захват від наявності такого тіла під час проведення ритуалу. Чим світліше будуть ваші відчуття, тим більше вірогідності, що даний магічний ритуал спрацює на 100%. Важливо, щоб тіло пам’ятало, яке чудове буде самопочуття, коли воно скине зайву вагу.

Потім заховайте перо під подушку і вирушайте спати. Чи не втратьте перо. Відтепер це ваш амулет стрункості і чарівності. Після ритуалу ви станете відчувати себе гармонійно. Непогано даний магічний ритуал здійснювати в день до початку дієти.

Що ще з магічного допоможе в схудненні?

Крім головного змови можна використовувати незначні магічні повчання, які будуть сприяти скиданню зайвої ваги:

Скинути зайву вагу допоможе стакан з водою, якщо випивати його на порожній шлунок. А якщо на склянку з водою ще й зачитувати молитви, то ритуали і дієти будуть впливати ще краще. Зупиніть свій вибір на молитви, які найсильніше припадають до душі. Ритуали непогано проводити в голодний день. Існують люди, які для скидання зайвої ваги і очищення організму один в тиждень не їдять, а лише п’ють воду. У такі дні ритуали на скидання ваги впливають ще краще. У голодний день тіло має високу вібрацією, енергетика відчутна і з нею легше працювати, тому що змови спрямовані на перетворення енергетики.

Вищевказане допоможе посилити головний змова на схуднення під час спадання місяця.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *